Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
pytanie do użytkowników
(02-07-2018, 11:14)ewaewa59 napisał(a):
(28-06-2018, 19:12)adam.mikucki napisał(a):
(28-06-2018, 16:08)ewaewa59 napisał(a): Dzień dobry Panie Adamie
Bardzo Panu dziękuję za wszystko co robi Pan w sprawie wysypiska na chwilę obecną zbieram wszystkie materiały jakie Pan udostępnił
drukuje wszystkie dostępne dokumenty łatwiej mogę z nimi zapoznać,  może uda sie znalezc   jakiś bubel prawny?
mam pytanie jak można się z kontaktować z organizatorem marszu w Nasielsku,
wczesniej nie korzystałam z forum ani facebook ale sytuacja mnie zmusiła może i dobrze będę bardziej nowoczesna?
pozdrawiam
Ewa

organizatorem marszu jest Pan Dawid Domała - niestety nie jestem upoważniony aby podawać publicznie jego nr tel. Można skontaktować się z Panem Dawidem poprzez Facebook lub proszę przysłać do mnie wiadomość a ja ją Panu Dawidowi przekażę.

Dzień dobry
uważam forum za bardzo dobry sposób komunikacji tylko mało nas się udziela, trzeba przekazywać innym aby się logowali i pokazać znajomym tym co nie bardzo potrafią się poruszać jakie to proste i wygodne
już wiem o marszu wszystko co było potrzebne dziekuję za odpowiedz i pozdrawiam
Uprzejmie proszę. TO forum powstało właśnie dla WAS - mieszkańców okolic Jaskółowa. Prowadzę je z myślą aby w rzetelny sposób przekazywać WAM dokumenty które są w moim posiadaniu. Jeśłi będzie więcej czytających to forum to tym lepiej. Tu nie ma tylu krzyczących i bluzgających co na facebooku. Bardziej merytoryczne forum.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości