Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Opinia sanitarna
#1
załączam opinię sanitarną dla inwestycji - niestety dla nas pozytywną.
aktualizacja - załączam dodatkowo jeszcze poprzednią opinię sanitarną z początku inwestycji - była negatywna dla tej inwestycji... I tu rodzi się pytanie co stało się w ciągu kilku lat że sanepid zmienił zdanie?? Może jakiś dziennikarz zapyta Powiatowy Inspektorat Sanitarny??


Załączone pliki
.pdf   opinia sanitarna pozytywna 2017.pdf (Rozmiar: 463.99 KB / Pobrań: 27)
.pdf   opinia sanitarna negatywna 2011.pdf (Rozmiar: 383.43 KB / Pobrań: 27)
Odpowiedz
#2
Ojej kiepsko. Pomimo wszystko mam nadzieję, że uda się jeszcze zablokować inwestycję.
Odpowiedz
#3
kiepsko to mało powiedziane. Sanepid raz mówi że nie może być tej inwestycji by poźniej się na nią zgodzić... i zawsze w takich sytuacjach powstaje pytanie: jak do tego doszło??
Odpowiedz
#4
Zwróćcie Państwo uwagę, że opinie dotyczą dwóch różnych spraw. Pierwsza opinia z 2012 roku dotyczy budowy Zakładu Gospodarowania Odpadami jako całości inwestycji. Jakość obrazu jest słaba więc trudno rozszyfrować jej tekst. Druga pozytywna zaś dotyczy tylko tzw. kompostowni, bez składowiska - tak mniemam. Nie wiem czy na składowisko potrzebna jest opinia Sanepidu ale raczej tak.
Odpowiedz
#5
(20-04-2018, 21:30)Robert napisał(a): Zwróćcie Państwo uwagę, że opinie dotyczą dwóch różnych spraw. Pierwsza opinia z 2012 roku dotyczy budowy Zakładu Gospodarowania Odpadami jako całości inwestycji. Jakość obrazu jest słaba więc trudno rozszyfrować jej tekst. Druga pozytywna zaś dotyczy tylko tzw. kompostowni, bez składowiska - tak mniemam. Nie wiem czy na składowisko potrzebna jest opinia Sanepidu ale raczej tak.

Udało mi się zdobyć dobrej jakości pierwszą opinię sanitarną - odmowną z 2011 roku. Czytajcie.
Odpowiedz
#6
Dzięki za lekturę. Opinia faktycznie tylko do kompostowni. Ciekaw jestem jak ma to dojrzewanie przez 5 miesięcy pachnieć. Skandal i jeszcze raz skandal.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości