Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Opinia sanitarna
załączam opinię sanitarną dla inwestycji - niestety dla nas pozytywną.
aktualizacja - załączam dodatkowo jeszcze poprzednią opinię sanitarną z początku inwestycji - była negatywna dla tej inwestycji... I tu rodzi się pytanie co stało się w ciągu kilku lat że sanepid zmienił zdanie?? Może jakiś dziennikarz zapyta Powiatowy Inspektorat Sanitarny??

Załączone pliki
.pdf   opinia sanitarna pozytywna 2017.pdf (Rozmiar: 463.99 KB / Pobrań: 27)
.pdf   opinia sanitarna negatywna 2011.pdf (Rozmiar: 383.43 KB / Pobrań: 27)
Odpowiedz
Ojej kiepsko. Pomimo wszystko mam nadzieję, że uda się jeszcze zablokować inwestycję.
Odpowiedz
kiepsko to mało powiedziane. Sanepid raz mówi że nie może być tej inwestycji by poźniej się na nią zgodzić... i zawsze w takich sytuacjach powstaje pytanie: jak do tego doszło??
Odpowiedz
Zwróćcie Państwo uwagę, że opinie dotyczą dwóch różnych spraw. Pierwsza opinia z 2012 roku dotyczy budowy Zakładu Gospodarowania Odpadami jako całości inwestycji. Jakość obrazu jest słaba więc trudno rozszyfrować jej tekst. Druga pozytywna zaś dotyczy tylko tzw. kompostowni, bez składowiska - tak mniemam. Nie wiem czy na składowisko potrzebna jest opinia Sanepidu ale raczej tak.
Odpowiedz
(20-04-2018, 21:30)Robert napisał(a): Zwróćcie Państwo uwagę, że opinie dotyczą dwóch różnych spraw. Pierwsza opinia z 2012 roku dotyczy budowy Zakładu Gospodarowania Odpadami jako całości inwestycji. Jakość obrazu jest słaba więc trudno rozszyfrować jej tekst. Druga pozytywna zaś dotyczy tylko tzw. kompostowni, bez składowiska - tak mniemam. Nie wiem czy na składowisko potrzebna jest opinia Sanepidu ale raczej tak.

Udało mi się zdobyć dobrej jakości pierwszą opinię sanitarną - odmowną z 2011 roku. Czytajcie.
Odpowiedz
Dzięki za lekturę. Opinia faktycznie tylko do kompostowni. Ciekaw jestem jak ma to dojrzewanie przez 5 miesięcy pachnieć. Skandal i jeszcze raz skandal.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości